O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych oraz pracowników oświaty, pomocy społecznej.

Nasza firma swój dynamiczny rozwój zawdzięcza atrakcyjnej ofercie z zakresu profesjonalnych szkoleń. Wyróżnia nas to, że w możliwie najkrótszym czasie realizujemy wiele nietypowych zamówień.
Specjalistyczne Centrum Edukacji EDU- MACH sp. z o. o. to doświadczony zespół pracowników, co pozwala na sprawną i fachową obsługę klienta.

Gdy poszukujecie wysokiej jakości usług, to najwłaściwszym wyborem jesteśmy właśnie my. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz poinformujemy Klientów o nowościach. Jesteśmy przekonani, że możemy dla Państwa wiele zrobić.

Czym nasza oferta wyróżnia się spośród innych?

  • Oferujemy szkolenia praktyczne
  • Szkolenia są prowadzone przez specjalistów z danej dziedziny
  • Dostosowujemy ofertę szkoleniową do indywidualnych potrzeb zainteresowanych szkół/ przedszkoli/ nauczycieli
  • Zapewniamy możliwość follow up po zakończeniu szkolenia czyli możliwość konsultacji on- line przy wdrażaniu rozwiązań proponowanych w trakcie szkolenia (w terminie do 1 miesiąca od dnia szkolenia)
  • Uczestnicy szkoleń otrzymują fachowo opracowane materiały edukacyjne
  • Proponujemy konkurencyjne ceny– w przypadku szkoleń dla rad pedagogicznych ceny są ustalane indywidualnie w zależności od czasu trwania szkolenia, odległości od miejsca siedziby firmy, indywidualnych potrzeb szkół/przedszkoli w zakresie modyfikacji programu szkoleń.
  • W trakcie szkoleń korzystamy z technik ułatwiających np. utrwalanie pracy nauczycieli w stopniu daleko przekraczającym oferty innych firm, co pozwala uczestnikom szkoleń skorzystać z opracowanych materiałów w formie on- line po zakończeniu szkolenia.